Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dom, w którym czujesz komfort... Przestrzeń, która rodzi spokój... Okna, które wszyscy podziwiają...

 

O firmie


Częstochowa, ul. Żyzna 9a

„IMPULSO BOJANEK” Spółka Jawna jest jednym z liderów rynku aranżacji okien. Firma powstała jako podmiot gospodarczy, kontynuujący wcześniejszą działalność Andrzeja i Jerzego Bojanków w zakresie produkcji oraz sprzedaży karniszy i akcesoriów. W trosce o najwyższą jakość usług firmy BOJANEK, w 2008 roku nastąpiła zmiana formy prawnej, pozwalająca na podniesienie standardów zarządzania i obsługi klientów, wzbogacenie oferty i dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Obecnie realizujemy strategię rozwoju dwóch marek: BOJANEK, oferującej karnisze i akcesoria okienne oraz P+R, specjalizującej się w produkcji rolet i plis tekstylnych.

Firma posiada bogate doświadczenie dzięki czemu jej produkty znane są w kraju i zagranicą. Głównymi rynkami eksportowymi firmy są kraje takie jak: Rumunia, Rosja, Litwa, Łotwa, Słowacja, Czechy Węgry, Finlandia czy Kazachstan. Ponad to IMPULSO posiada własny oddział na Ukrainie, obsługujący tamtejszy rynek. Firma konsekwentnie dba o zdobywanie nowych rynków poprzez czynne uczestnictwo w najważniejszych branżowych imprezach targowych.

Jako lider w branży dekoracji okien, oferujemy szeroki wybór karniszy z drewna, tworzyw sztucznych, metalu oraz wysokiej jakości rolet i plisy tekstylne przeznaczone do osłony przeciwsłonecznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu nasze produkty rozpoznawalne są w kraju i za granicą. Posiadamy sprawdzony i skuteczny systemy kompleksowej obsługi klienta, zapewniający terminowość oraz wysoki stopień realizacji zamówień. Dotychczasowe doświadczenie oraz wykorzystanie najnowszej technologii, pozwala nam kreować nowe trendy w branży, nieustannie dopasowując nasze produkty do potrzeb i upodobań konsumentów.

Jednym z atutów firmy IMPULSO jest bogaty i nowoczesny park maszynowy umożliwiający min:

  • Wtrysk tworzyw sztucznych
  • Ekstruzję tworzyw sztucznych
  • Wtrysk różnorodnych stopów metali
  • Powlekanie lakierem surowych elementów
  • Produkcję rolet tekstylnych
  • Produkcję plis
  • Termo formowanie folii PET
  • Oraz konfekcję gotowych wyrobów

IMPULSO konsekwentnie dba o wizerunek. Jednym z elementów tych działań jest wspieranie sportu.

 


Wyróżnienia

Srebrny medal "Laur Klienta"
- 2009, 2010
  Wyróżnienie Business Centre Club